5 tüütut suvist probleemi, mille roosivesi lahendada aitab.

Suvi on lõpuks käes ja veedame üha rohkem aega looduses. Toome tänases postituses välja 5 tüütut probleemi, mis on eriti aktuaalsed just suvel ning millele roosivesi kiirelt leevendust pakub. Ühtlasi tuletame meelde, et kuna tegemist on loodusliku tootega, võib seda kasutada kogu pere.

1. Päikesest põlenud ja punetav nahk?

Pihusta nahale roosivett, sest see on tõhusam kui paljud teised päris aftersun tooted. Puhtast loodusest pärit roosivesi niisutab ja rahustab ärritunud nahka koheselt. 

Kliendi saadetud foto õhtul, peale pikka päikese käes olemist versus hommikul. Kasutatud vaid roosivett. “Minu nahk ei ole üldse valus ega kisu ebameeldivalt ja ka punetus on märgatavalt taandunud. Minu selle suve kindel lemmik!” /Age/

2. Putukahammustus sügeleb?

Roosivesi aitab ärritust leevendada ja vähendab ka sügelustunnet. Ühtlasi aitab see ka tekkinud punnil kiiremini paraneda. Suurema ärrituse puhul võid roosivett vatipadjale või korduvkasutatavale näopuhastuspadjale pihustada ja hoida seda kompressina tekkinud punni peal. Nii aitab see põletikul kiiremini taanduda.

3. Kuivad ja kahjustatud juuksed, mida päike veelgi kuivatab?

Pihusta roosivett otse juustele spreipalsamina või lisa oma šampooni sisse. Tänu rohkele vitamiinisisaldusele muudab see juuksed siidiseks ja pehmeks ning eemaldab ka staatilise elektri.

 

4. Vajad lihtsalt kosutavat värskendust?

Kanna roosivett endaga kaasas ja piserda seda päeva jooksul näole ja kehale. Kohene naha värskendus ja niisutus garanteeritud! Eriti hea efekti saamiseks proovi ka jahedalt.

5. Kriimustused, haavad, armid?

Tänu oma paljudele headele omadustele aitab roosivesi haavakestel ja kriimudel kiiremini paraneda. Ka vanad armid muutuvad roosivee abil vähemmärgatavaks.

Nüüd võid kindel olla, et suvi möödub muretult, sest igale probleemile on olemas lahendus. Meeles tasub aga pidada seda, et päikesega ei tasu liiale minna! 

Ilusat ja muretut suve!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

FREE SHIPPING IN ESTONIA AND LATVIA FROM €39 🤍