Juubelipidu on läbi, kuid „Minu arm“ elab meis kõigis edasi!

rosaya laulupidu

Nii nagu meile on kallid meie emad ja isad, on meile kallid ka meie isamaa ja emakeel. Eesti laulupidu on sündinud armastusest meie maa ja keele vastu. Selle armastuse läbi sai maarahvast eesti rahvas ja maast sai Eesti riik.  Pühitsedes laulupidu pühitseme me oma emakeelt ja isamaad, et võiksime neid pärandada oma lastele ja kesta igaviku tuultes igavesti. (Peeter Perens)

Tänavuse laulupeoga tähistati 150 aasta möödumist esimesest laulupeost, mida tähistas lauluväljakul üle 100 000 inimese. Kord laulsime end vabaks, nüüd kogunesime kokku igast Eestimaa paigast, et lauluga tähistada oma emakeele ja isamaa olemasolu. Laulupeol sai tunda müstilist kokkuhoidmise vaimu, kus laule lauldi pisarad silmis ning hinges valitses õnnetunnet tekitav rahu. Täname omalt poolt kõiki pidulisi, kes leidsid oma tee meieni, et tutvuda Rosaya toodetega ning soovi korral neid ka endale soetada. Väga meeldiv oli tutvuda inimestega, kellel peale roosivee maitsmist läksid silmad särama ning soovisid rohkem teada saada roositoodete kohta – see näitab, et teeme õiget asja. Aitäh!

Kui Sa ei jõudnud laulupeol meie telgini, kuid soovid siiski tervislike omadustega orgaanilist roosivett, siis meie veebilehekülg rosaya.ee on igal ajal avatud.

Aitäh, et osalesid laulupeol ning maitsesid ja soetasid roositooteid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

FREE SHIPPING IN ESTONIA AND LATVIA FROM €39 🤍
%d bloggers like this: