Lõpuks ometi: Rosaya unistus sai teoks ja SINA oled osa sellest!

Roosivee komplekt "FAMILY"

 

 Rosaya on algusest peale püüdnud leida võimalusi, kuidas vähendada tootmisel ja pakendamisel tekkivat ökoloogilist jalajälge. Me armastame Eestimaad ja oma koduplaneeti ning soovime, et see säiliks sama ilusa ning puhtana ka meie lastele.

Maa tulevikku ohustavad mitmed tõsised probleemid ning need on kõigile teada. Rosaya neid kõiki lahendada ei suuda, kuid teeb omalt poolt nii palju, kui suudab.

Olulised keskkonnaprobleemid, mida meie Sinuga juba täna saame aidata leevendada:

– meeletu ülemaailmne plastpakendi uputus

– ületootmisest tingitud loodusressursside kiire vähenemine

– aina suurenev olmeprügi maht

Nende probleemide juured on paljuski ületarbimises ning ebakvaliteetsete ja mõttetute asjade ostmises. Inimesed tahavad tarbida ja stressi leevendada ning ettevõtted tahavad müüa ja kasumit teenida.

Meie tahame Sulle müüa vaid seda, mida Sa tõesti vajad. Rosaya toodete hulgas ei ole mõttetut nodi ega ühtegi üleliigset grammi plastikut.

Kuna teame, et Sinagi hoolid loodusest ja tahaksid midagi keskkonna heaks ära teha, siis pakume Sulle oma toodetega just sellist võimalust. Vähenda oma ökoloogilist jalajälge koos meiega.

Plastpakendid ei meeldi ei meile ega Sulle, ja seepärast võtsime kasutusele alumiiniumist pakendilahendused.

Miks just alumiinium hea on?

  • Õhu- ja valguskindel – tagab tootele parimad säilimistingimused.
  • Kerge ja purunematu – mugav kaasas kanda, ohutum ja kulutõhusam transport.
  • Korduvkasutatav – pikk eluiga, säilitab välimuse.
  • Hea temperatuuritaluvus ja soojusjuhtivus – võimalik kiirelt jahutada.
  • Võimalik kasutada märgistamiseks graveerimist – kulude kokkuhoid, pikem pakendi kasutusiga, kauakestev soliidne välimus.
  • Hästi ümbertöödeldav – pakendite suur ringlusse võetavus.

Rosaya roosivee alumiiniumpudelid on väga kvaliteetsed ning seest kaetud ohutu vaigukihiga. Alumiinium ja roosivesi seega omavahel kokku ei puutu. Selline eriline pakend on toiduainete pakendamiseks täiesti turvaline ja sobib Rosayale ideaalselt.

Meil on hea meel, et alumiiniumpudelid on leidnud klientide sooja heakskiidu. Eriti tuuakse välja, pudel on kerge, turvaline ja šikk kaasas kanda.

Tänu lakkamatule püüdlusele teha veel paremini ja olla veel tublim sai sügisel lõpuks teoks Rosaya ammune unistus. Esimestena Eestis, ja ehk ka kaugemal, võtsime toodete märgistamisel kasutusse lasergraveerimise.

See uuendus võimaldab kliendil pakendit pika aja jooksul korduvalt kasutada, ilma et selle välimus ajas oma ilu ja väärikat olemist kaotaks.

Millist kasu keskkonnale toob alumiiniumpakendi kasutamine?

  • Väheneb pakendite tootmine ning sellest tulenev loodusressursside raiskamine ja keskkonna reostamine.
  • Väheneb etikettide kasutamine ja paberi tootmine ning seeläbi jääb rohkem puid metsa alles.
  • Väheneb olmeprügi hulk ning ressurss prügi käitlemisel.

Ostes ühe ilusa graveeritud spreipudeli saad seda kasutada pikaajaliselt. Pakume taastäitmiseks suuremaid, 275 ml, samuti alumiiniumist täitepudeleid. Nende jaoks loome tagastusringluse.

Juba praegu saad Sa meie edsimüüjate juures oma vana Rosaya alumiiniumpudeli eest uue toote ühe euro võrra soodsamalt.

Kevadeks loome klientidele võimaluse tühjad pudelid tasuta meile tagasi saata. Kui pudel on taaskasutamiseks sobilik, pastöriseerime selle ning suuname taas ringlusse.

Kui pudel on kahjustunud, läheb see ümbersulatamisele ning ärkab sel moel uuele elule.

Selliselt näeme meie Rosayas jätkusuutlikku ning keskkonnasõbralikku tootmist. Loodame, et Sulle meeldib meie visioon, ning oleksime rõõmsad, kui ka teised ettevõtted järgneksid meie eeskujule.

Aitäh Sulle, et Sa koos meiega hoolid. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

FREE SHIPPING IN ESTONIA AND LATVIA FROM €39 🤍
%d bloggers like this: