Roosivee kasutamine juuksehoolduses

Roosivesi on uskumatult mitmekülgne. Lisaks naha kaunina hoidmisele mõjub see ka juustele imeliselt. Roosiveel on mitmeid kasutegureid, mis aitavad rahustada ja taastada peanahka ning annavad juustele terve sära ja läike.

Roosivesi sisaldab A, C, E ja B3 vitamiine, mis on juuste tugevdamiseks hädavajalikud. Roosivee kasutamine stimuleerib peanahka, soodustab juuste kasvu ning hoiab ära väljalangemise. Seenevastase toime tõttu on roosivesi suurepärane vahend kõõma vastu ning madala happelisuse tõttu vähendab peanaha rasutootmist ja seeläbi ka juuste rasusust.

Lisaks on roosiveel aroomiterapeutiline ja rahustav mõju, mis aitab teil püsida rõõmsameelsena. Pihustage roosivett lihtsalt juustesse  ja nautige rooside lõhna kogu päeva.

Orgaaniline roosivesi on tõesti imeeliksiir!

Parim roosivee puhul on see, et seda on väga lihtne kasutada, sellel on väga palju ravivaid omadusi ja see on 100% orgaaniline!

Pärast kahjustavat päikesekiirgust, külma tuult, õhusaastatusega kokkupuudet või liigset soengutarvikute–kuumtöötlusvahendite kasutamist, vajavad juuksed abiväge. Roosivee lisamine oma juuksehooldusrutiini, on lihtne ja odav viis juuste niiskuse ning toitainete taastamiseks. Lisa roosivett nii shampooni kui palsamisse, et pehmendada  kareda kraanivee kahjustavat mõju. Kõvad mineraalid nagu näiteks kaltsium, võivad juustesse kogunedes muuta need rabedaks. Roosivesi aitab pehmendada juukseid.

Samuti võib roosivett kasutada juuksepikenduste hooldamiseks ja puhastamiseks, ilma et neid peaks põhjalikult pesema. Pihustage roosivett otse juuksepikendustele ja vabanege mustusest ja bakteritest.

ROOSIVEE KASUTAMINE JUUKSEHOOLDUSES

  • Lisa roosivett oma lemmikšampoonile või palsamile
  • Pihusta toodet otse juustele, et vähendada kahjustust ja anda juustele roosiaroomi
  • Peanahaprobleemide korral (näiteks kõõm) niisutage vatipadi roosiveega, tupsutage peanahka, seejärel masseerige õrnalt.

Juuksehooldusnipid:

Roosivesi ja kookosõli: Roosivesi ja kookosõli kombineeritult toimivad tõhusa juuksepalsamina, mis teeb juuksed siidiseks ja pehmeks. Jäta segu ööseks toimima.

Sidrun ja roosivesi: Nii sidrun kui roosivesi aitavad põletikulist peanahka rahustada. Jäta toimima 10-15 minutiks. Sidrun on happeline, seega ööseks peale jätta ei tohi, kuna see võib juukseid liialt kuivatada.

 Rosaya Orgaaniline Roosivesi

FREE SHIPPING IN ESTONIA AND LATVIA FROM €39 🤍
%d bloggers like this: